Nasi partnerzy

Współpracujemy z:

Referencje

Od 1997 roku bierzemy udział w rozbudowie sieci telekomunikacyjnej w naszym kraju. Stawiamy maszty strunobetonowe do 80m jak i również stalowe. Budujemy także sieć internetową na masztach strunobetonowych jak i stalowych.

Zdobyliśmy doświadczenie w montażu słupów energetycznych stalowych kratowych jak również rurowych i tutaj możemy się pochwalić najwyższym montażem rurowego słupa o wysokości 100 m zlokalizowanym w Świnoujściu – praca zakończona w 2009 roku.

Budowaliśmy w 2013 roku linie 110KV Babimost z wykorzystaniem słupów wielokątnych oraz Głupczyce - Kietrz na słupach strunobetonowych. Braliśmy udział w budowie linii 400kv Ełk - Granica RP. (Enprom). Budowa GPZ Pelplin - słupy 400kv (Elbud Warszawa). Budowa linii 400kv Kozienice - Sieldce (SAG Elbud Gdańsk). Obecnie bieżemy udział w budowie linii 400kv Polkowice - Czarna (Elbud Katowice).

Braliśmy udział w demontażu linii 220kv Police - Morzyczyn (Elbud Warszawa). Demontaż dwóch słupów 130m (90ton).

Zajmujely się montażem przewodów światłowodowych OPGW (Cieplice - Boguszów, Mikułowa - Cieplice, Huta - Cedynia - Żukowice) - Dalekovod S.A.

W 2016 roku wybudowaliśmy "pod klucz" linię 110kv Huta - Cedynia - Żukowice. W zakres prac wchodził demontaż istniejącej linii, wykonanie nowych fundamentów, montaż słupów oraz naciągi. Budowaliśmy linię 110kv Kozienice - Garwolin (Pile Elbud Kraków) oraz budowa linii 110kv Bartoszówka - Pilchowice (Pile Elbud Kraków). Budowa linii 110kv Piła - Krzewina - Margonin (SAG Elbud Gdańsk).

Otrzymane zlecenia dały nam możliwość wykazania się jak i zdobycia doświadczenia w montażu masztów reklamowych dla: Mcdonalds, IKEA, SPARTHEM, Media Markt, BP, LOTOS, EC GLIWICE, MARCREDO SZCZECIN co przyczyniło się do wyboru nas jako wykonawcy największej reklamy w Europie Wschodniej opartej na konstrukcji trzech masztów strunobetonowych o wysokości 42 m z pięcioma platformami reklamowymi o łącznej masie konstrukcji 50 ton (PESTKA POZNAŃ)

W 2007 roku braliśmy udział w budowie pilotażowego odcinka łączności kolejowej, potocznie zwanej GPRS w Czechach. Odcinek ten był usytuowany pomiędzy Prahą a Ustni nad Labem. Ten pilotażowy odcinek zawierał postawienie 30 masztów wraz z fundamentami oraz infrastrukturą terenu. Obecnie na terenie kraju budujemy GSMR na liniach E20 i E30.

2008 rok obfitował w zlecenia masztowe jak i w prace związane z powstawaniem farm wiatrowych. Wraz z firmą Holenderską montowaliśmy turbiny wiatrowe (VENSYS) w farmach położonych na Mazurach. Wykonujemy także prace  remontowe na kominach przemysłowych, masztach, budynkach o trudnej dostępności sprzętowo ruchowej (malowanie przeszkodowe wraz z pełną konserwacją).

W latach 2004 – 2007 wykonywaliśmy systemy oświetleń na stadionach Polskiej Ekstraklasy z wykorzystaniem wielokątnych słupów stalowych – Firmy „ABACUS” o wysokości H 40 – 45 m. (Cracovia Kraków, Polonia Warszawa, Górnik Polkowice, Odra Wodzisław, Świt Nowy Dwór)

W naszej firmie są brygady wyposażone w specjalistyczny sprzęt umożliwiający szybkie przemieszczanie się w różnych warunkach oraz pozwalający na wykonywanie prac w specjalistycznym zakresie. Nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje jak i uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach i specjalistyczne badania pozwalające na wykonywanie różnorakich zleceń. Posiadamy własny warsztat gdzie zajmujemy się prefabrykacją stali oraz lekkich stopów pod zlecenia klientów, co daje nam możliwości krótkich terminów realizacji zleceń.

Współpracujemy z firmami, które mają doświadczenie w wykonywaniu różnych zleceń jak i tradycje na rynku wewnętrznym oraz Europejskim.

Do naszych partnerów należą takie firmy jak :

 • HERKULES SA
 • Europoles ( kiedyś Pfleiderer)
 • Gastel  PREFABRYKACJA SA
 • ENPROM
 • Sodexo POLSKA
 • Elbud
 • Atem
 • PILE KRAKÓW
 • DALEKOVOD
 • ELBUD KATOWICE
 • ALDESA
 • EL-IN
 • ELMONTER
 • TAURON

Zadowolenie naszych kontrahentów jest ukazane poprze uzyskane referencje. Świadczą one o jakości naszych usług jak i o przebiegu współpracy

Formularz kontaktowy